http://www.greanna.ecom.com.pl/
IMG 9187Z naszej wędzarni nasze speciały :PIMG 9076IMG 7858

Pojezierze Drawskie,Agrowczasy, Wękowanie,Grzybobranie, Wypoczynek.Nad Jeziorem

 


 

Dom dla naszych gości

Budynek mieszkalny przeznaczony wyłącznie dla naszych gości.Piętro zajmują 2 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe,apartament dwupokojowy z salonem, kuchnią, łazienką, prysznicem WC.Na parterze znajduje się duży salon integracyjny z barem.Kuchnia połączona jest z jadalnią z możliwością wyjścia na taras widokowy,dodatkowa łazienka z prysznicem,WC.Wszystkie pokoje są urządzone w przytulny i funkcjonalny sposób.  Z okien i tarasu rozpościera się fantastyczny widok na jezioro i bukowy las obfitujący w grzyby.

Gospodarze obiektu agroturystycznego nie mieszkają razem z turystami w tym samym budynku.Z tego powodu nasi turyści mogą się czuć nieskrępowane jak u siebie w domu.

 

Obowiązuje zakaz palenia we wszystkich pomieszczeniach budynku mieszkalnego !!!

 


 

Nioski w kurniku Gospodarstwo i nasza Armia niosek.

W gospodarstwie mamy również stado kur niosek dzięki którym nasi goście mogą roskoszować się smakiem ekologicznych jajkek.Przygotowujemy z nich jajecznicę na śniadania i wiele innych potraw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ogród warzywny

Ogród warzywny nad jeziorem

Prowadzimy przydomowy ogródek z warzywami w którym goście mogą pomagać w pieleniu i zbieraniu plonów rolnych które potem trafiają świeże w różnych postaciach na wasze stoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Miejsce na grilla Nasz ogród/posesja

Nasza posesja jest ogrodzona. Znajduje się na niej plac zabaw z huśtawkami i trampoliną. Mamy własną wędzarnię z której magą korzysteć nasi goście, ogród owocowo warzywny, zadaszone miejsce do grillowania z kuchnią polową.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Gospodarstwo posiada bezpośredni dostęp do jeziora z własną trawiastą plażyczką i pomostem do wędkowania. Nad jeziorem znajduje się również krąg na ognisko ze stołem biesiadnym przy którym organizujemy wieczorne spotkania ze śpiewem na ustach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Na terenie posesji jest bardzo dużo zieleni miejsc do posiedzenia i refleksji.Goście nasi mają możliwość za drobną opłatą skorzystać z naszego sprzętu wodnego, jak i rowerów aby poprawić swoją aktywność fizyczną a przy okazji zachłysnąć się pięknymi krajobrazami pól,łak,lasów i jezior.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


IMG 7730IMG 6156Salon integracyjnyIMG 8680
IMG 8683