http://www.greanna.ecom.com.pl/
IMG 9187Z naszej wędzarni nasze speciały :PIMG 9076IMG 7858

Pojezierze Drawskie,Agrowczasy, Wękowanie,Grzybobranie, Wypoczynek.Nad Jeziorem

 


 

Dom dla naszych gości

Budynek mieszkalny przeznaczony wyłącznie dla naszych gości.Piętro zajmują 3 pokoje dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy,apartament dwupokojowy z salonem, kuchnią, łazienką, prysznicem WC.Na parterze znajduje się duży salon integracyjny z barem.Kuchnia połączona jest z jadalnią z możliwością wyjścia na taras widokowy,dodatkowa łazienka z prysznicem,WC.Wszystkie pokoje są urządzone w przytulny i funkcjonalny sposób.  Z okien i tarasu rozpościera się fantastyczny widok na jezioro i bukowy las obfitujący w grzyby.

Gospodarze obiektu agroturystycznego nie mieszkają razem z turystami w tym samym budynku.Z tego powodu nasi turyści mogą się czuć nieskrępowane jak u siebie w domu.

 

Obowiązuje zakaz palenia we wszystkich pomieszczeniach budynku mieszkalnego !!!

 

 


 

Ogród warzywny

Ogród warzywny nad jeziorem

Prowadzimy przydomowy ogródek z warzywami w którym goście mogą pomagać w pieleniu i zbieraniu plonów rolnych które potem trafiają świeże w różnych postaciach na wasze stoły.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Miejsce na grilla Nasz ogród/posesja

Nasza posesja jest ogrodzona. Znajduje się na niej plac zabaw z huśtawkami i trampoliną. Mamy własną wędzarnię z której magą korzysteć nasi goście, ogród owocowo warzywny, zadaszone miejsce do grillowania z kuchnią polową.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Gospodarstwo posiada bezpośredni dostęp do jeziora z własną trawiastą plażyczką i pomostem do wędkowania. Nad jeziorem znajduje się również krąg na ognisko ze stołem biesiadnym przy którym organizujemy wieczorne spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Na terenie posesji jest bardzo dużo zieleni miejsc do posiedzenia i refleksji.Goście nasi mają możliwość za drobną opłatą skorzystać z naszego sprzętu wodnego, jak i rowerów aby poprawić swoją aktywność fizyczną a przy okazji zachłysnąć się pięknymi krajobrazami pól,łak,lasów i jezior.

 

 

 

 

 

 

 

 


IMG 7730IMG 6156Salon integracyjnyIMG 8680
IMG 8683